Kniha Už umím šetřit! O penězích, hospodaření a lákadlech nejen na internetu

Kód: 1006
Novinka
299 Kč
Objednáno

Naše vlastní kniha na podporu finanční gramotnosti, kterou jsme vytvořili právě proto, aby vaše děti poznaly hodnotu peněz. Obsahuje některé základní příklady i zajímavé a neotřelé úkoly pro interakci dětí a rodičů. Ta napomáhá výchově a navíc posiluje rodinnou vazbu. Knihu doplňují nádherné ilustrace pana Petra Palmy.

Přehledně od základů až po souvislosti a témata, o kterých se tolik nemluví.  Nové trendy s sebou přináší i rizika - reklamy a snahy donutit nás otevřít své peněženky jsou stále dokonalejší a nástrah na internetu přibývá každou chvíli. Ví vaše děti jak se v tom všem vyznat?

Na stránkách této knihy si vysvětlíme, ŽE peníze nerostou na stromech, JAK těžce a pomalu se vydělávají, ale zároveň příliš lehce a rychle se utrácejí. Ukážeme si, JAK s penězi rozumně hospodařit, PROČ šetřit a PROČ si raději nepůjčovat. Dozvíme se, PROČ čist etikety na zboží v obchodech a JAK nepodlehnout každé reklamě v televizi. Zjistíme, ZDA máme nějaká pravá, když se nám koupena věc porouchá. Nebo CO můžeme udělat, když nás hračka či věc už nebaví jako dřív.

Kniha "Už umím šetřit!" pomůže udělat si pořadek ve světě peněz všem zvídavým a uvažujícím dívkám i chlapcům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Počet stran: 152

Rozměry: 160 x 230 mm

Určení: zejména pro děti na prvním stupni ZŠ, avšak může být vhodnou inspirací také pro všechny ostatní věkové kategorie

 

Značka výrobku:

H&H PRODUKT

Archiv na doma - motivační pořadače a produkty na podporu finanční gramotnosti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení