Moderní kniha pro děti Už umím šetřit! O penězích, hospodaření a lákadlech nejen na internetu

Kód: 1006
Novinka
299 Kč
Skladem

Ovlivňují youtubeři také Vaše dítě? Chodí za Vámi dítě s tím, že nutně potřebuje zaplatit to i tohle, co zrovna vidí na internetu?

Naše vlastní moderní novodobá kniha na podporu finanční gramotnosti, kterou jsme vytvořili právě proto, aby vaše děti poznaly hodnotu peněz. Obsahuje moderní témata, některé  základní příklady i zajímavé a neotřelé úkoly pro vzbuzení zvídavosti dítěte a pro interakci dítěte, jeho rodičů a prarodičů. Ta napomáhá výchově a navíc posiluje rodinnou vazbu. Knihu doplňují nádherné ilustrace pana Petra Palmy.

Přehledně od základů až po souvislosti a témata, o kterých se tolik nemluví.  Ale i ta, co nás trápí nejvíc, jako například youtubeři a jejich vliv....Nové trendy s sebou přináší i rizika - reklamy a snahy donutit nás otevřít své peněženky jsou stále dokonalejší a nejrůznějších nástrah na internetu přibývá každou chvíli. Ví vaše děti jak se v tom všem vyznat? Mají představu, co má skutečnou hodnotu a co ji nemá?

Na stránkách této knihy si vysvětlíme, ŽE peníze nerostou na stromech, JAK těžce a pomalu se vydělávají, ale zároveň příliš lehce a rychle se utrácejí. Ukážeme si, JAK s penězi rozumně hospodařit, PROČ šetřit a PROČ si raději nepůjčovat. Dozvíme se, PROČ čist etikety na zboží v obchodech a JAK nepodlehnout každé reklamě v televizi. Zjistíme, ZDA máme nějaká pravá, když se nám koupena věc porouchá. Nebo CO můžeme udělat, když nás hračka či věc už nebaví jako dřív. V knize najdeme i odpovědi, PROČ nám youtubeři ukazují nejrůznější zboží a proč si zakládají vlastní značky. Nebo JAK snadno a JAKÝMI způsoby můžeme přijít na internetu o peníze.

Kniha "Už umím šetřit!" pomůže udělat si pořadek ve světě peněz všem zvídavým a uvažujícím dívkám i chlapcům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Počet stran: 152

Rozměry: 160 x 230 mm

Určení: zejména pro děti na prvním stupni ZŠ, avšak může být vhodnou inspirací také pro všechny ostatní věkové kategorie

 

Značka výrobku:

H&H PRODUKT

Archiv na doma - motivační pořadače a produkty na podporu finanční gramotnosti