Rodinná sada 8ks pořadačů pro 2 dospělé a 2 děti s motivačním obsahem

Kód: 1005
Novinka
2 390 Kč
Skladem

Kompletní sada designových archivačních pořadačů pro 2 dospělé osoby (černá a fialová sada pořadačů po 3 ks) a 2 děti (zelený a žlutý pořadač) se skládá z celkem 8 ks pořadačů.

Pořadače pro dospělé jsou zaměřené na dokumenty typu Finance, Pracovní a Osobní. Motivuje k zakládání všech osobních dokumentů do takto tematicky členěných pořadačů a záložek. Přidaný obsah napomáhá s daňovými záležitostmi a zahrnuje i kalendář pro zaznamenávání například narozenin či výročí.

Dětské pořadače jsou určeny rodičům nebo již větším dětem samotným. Motivuje rodiče k zakládání všech osobních dokumentů dítěte na jedno místo a k zaznamenávání důležitých údajů, informací a fotografií ze života dítěte, a to počínaje jeho narozením. Tvoří tak další součást našeho domácího archivu. Větší děti učí systematičnosti, samostatnosti a vztahu k důležitým listinám patřícím k našemu životu. NEJVĚTŠÍM PŘÍNOSEM dětského pořadače jsou základy finanční gramotnosti sepsané v jednadvaceti bodech a motivační listy podněcující děti k vlastnímu hospodaření a spoření jejich vlastních peněz.

Designové provedení připomínající knihy umožňuje jejich důstojné umístění do knihovny, regálu či police. Představuje tak kompletní domácí archiv. Přehledná archivace v našich organizérech vede ke snadnému nalezení hledaného dokumentu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje:

2 x 3 designové pořadače pro dospělé s členěním dle charakteru archivovaných dokumentů ( Finance, Pracovní, Osobní ) - v černém i fialovém provedení

2 x 1 designový pořadač na dětské dokumenty - v zeleném i žlutém provedení

8 x 10 tematických záložek pro snažší archivaci ( v každém pořadači 10 záložek )

2 x 2 tematický obsah v pořadačích pro dospělé ( kalendář narozenin a výročí, základní daňový kalendář )

2 vzdělávací a motivační  obsah k zapisování v dětských pořadačích (listy pro zapisování důležitých informací a životních událostí, listy pro evidenci hospodaření s vlastními penězi, naučné "Jednadvacatero dobrého hospodáře", kalendář narozenin a významných dat)

 

Rozměry výrobku:

8 x ( 278mm x 320mm x 83mm )  ( šířka x výška x hloubka )

 

Značka výrobku:

H&H PRODUKT

Archiv na doma - motivační pořadače a produkty na podporu finanční gramotnosti