Rodinná sada 8ks pořadačů pro 2 dospělé a 2 děti s motivačním obsahem

Kód: 1005
2 960 Kč –19 %
domácí archiv rodinná sada archivačních pořadačů archiv na doma
2 960 Kč –19 % 2 410 Kč
Skladem

Kompletní sada designových archivačních pořadačů pro 2 dospělé osoby (černá a fialová sada pořadačů po 3 ks) a 2 děti (zelený a žlutý pořadač) se skládá z celkem 8 ks pořadačů.

Pořadače pro dospělé jsou zaměřené na dokumenty typu Finance, Pracovní a Osobní. Motivuje k zakládání všech osobních dokumentů do takto tematicky členěných pořadačů a záložek. Přidaný obsah napomáhá s daňovými záležitostmi a zahrnuje i kalendář pro zaznamenávání například narozenin či výročí.

Dětské pořadače jsou určeny rodičům nebo již větším dětem samotným. Motivuje rodiče k zakládání všech osobních dokumentů dítěte na jedno místo a k zaznamenávání důležitých údajů, informací a fotografií ze života dítěte, a to počínaje jeho narozením. Tvoří tak další součást našeho domácího archivu. Větší děti učí systematičnosti, samostatnosti a vztahu k důležitým listinám patřícím k našemu životu. NEJVĚTŠÍM PŘÍNOSEM dětského pořadače jsou základy finanční gramotnosti sepsané v jednadvaceti bodech a motivační listy podněcující děti k vlastnímu hospodaření a spoření jejich vlastních peněz.

Designové provedení připomínající knihy umožňuje jejich důstojné umístění do knihovny, regálu či police. Představuje tak kompletní domácí archiv. Přehledná archivace v našich organizérech vede ke snadnému nalezení hledaného dokumentu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje:

2 x 3 designové pořadače pro dospělé s členěním dle charakteru archivovaných dokumentů ( Finance, Pracovní, Osobní ) - v černém i fialovém provedení

2 x 1 designový pořadač na dětské dokumenty - v zeleném i žlutém provedení

8 x 10 tematických záložek pro snažší archivaci ( v každém pořadači 10 záložek )

2 x 2 tematický obsah v pořadačích pro dospělé ( kalendář narozenin a výročí, základní daňový kalendář )

2 vzdělávací a motivační  obsah k zapisování v dětských pořadačích (listy pro zapisování důležitých informací a životních událostí, listy pro evidenci hospodaření s vlastními penězi, naučné "Jednadvacatero dobrého hospodáře", kalendář narozenin a významných dat)

 

Rozměry výrobku:

8 x ( 278mm x 320mm x 83mm )  ( šířka x výška x hloubka )

 

Značka výrobku:

Archiv na doma - motivační pořadače

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení